Otázky a odpovede

Stalo sa vám, že máte zabuchnuté dvere?

Počas krátkeho času otvoríme akékoľvek dvere, bez poškodenia. Neváhajte nás kontaktovať. Vykonávame aj non stop servis.

Máte zamknuté dvere, zalomený kľúč alebo akýmkoľvek iným spôsobom poškodený zámok a nemôžete sa dostať domov?

Otvoríme vám dvere bez poškodenia. Ak bude potrebná nová vložka alebo zadlabávací zámok, všetko dodáme a vymeníme na mieste. Počas krátkej chvíle budú vaše dvere zase plne funkčné. Preto nás neváhajte kontaktovať.

Máte bezpečnostné dvere či bezpečnostné kovanie a nemôžete odomknúť alebo sa dostať domov?

Našim zákazníkom pomáhame v situáciách, kedy potrebujú otvoriť dvere alebo zámok akéhokoľvek typu s akýmkoľvek zabezpečením. Vykonávame non stop servis, preto nás môžete hneď kontaktovať - čo najskôr prídeme a problém vyriešime.

Potrebujete zabezpečiť dom vrátane okien?

Sme poskytovateľom komplexných služieb ochrany majetku od zabezpečenia okien a dverí, dodatočnej montáže zámkov a kovaní a iných bezpečnostných prvkov, až po dodávku a montáž trezorov.
Neváhajte nás kontaktovať, bude pre nás potešením pripraviť Vám komplexnú ponuku presne podľa Vašich potrieb.

Potrebujete zhotoviť kľúč alebo navrhnúť a zhotoviť systém hlavného a generálneho kľúča?

Zaisťujeme servis kľúčov a systém hlavného a generálneho kľúča. Takýto systém, pokiaľ je správne navrhnutý, veľmi výrazne znižuje celkový počet kľúčov v podnikoch, inštitúciách, ale aj v menších objektoch vrátane rodinných domov. Preto nás neváhajte kontaktovať, zhotovíme vám kľúč, alebo prípadne navrhneme a zhotovíme systém hlavného a generálneho kľúča.

Potrebujete otvoriť trezor, zámok alebo vyrobiť náhradný kľúč?

Naše zámočníctvo zaisťuje predaj, montáž a servis veľkého množstva druhov trezorov a zámkov. Našim zákazníkom pomáhame aj v situáciách, kedy potrebujú otvoriť trezor alebo zámok akéhokoľvek typu. Preto nás neváhajte kontaktovať.

Potrebujete zhotoviť trezorový kľúč podľa zámku?

Potrebujete zhotoviť trezorový kľúč a nemáte pôvodný klúč? Ak máte napríklad trezorový zámok bez kľúča, vyrobíme vám kľúč podľa trezorového zámku. Preto nás neváhajte kontaktovať.