Otázky a odpovede

Stalo sa vám, že máte zabuchnuté dvere?

Počas krátkeho času otvoríme akékoľvek dvere, bez poškodenia. Neváhajte nás kontaktovať.

Máte zamknuté dvere, zalomený kľúč alebo akýmkoľvek iným spôsobom poškodený zámok a nemôžete sa dostať domov?

Otvoríme vám dvere bez poškodenia. Ak bude potrebná nová vložka alebo zadlabávací zámok, všetko dodáme a vymeníme na mieste. Počas krátkej chvíle budú vaše dvere zase plne funkčné. Preto nás neváhajte kontaktovať.

Máte bezpečnostné dvere či bezpečnostné kovanie a nemôžete odomknúť alebo sa dostať domov?

Našim zákazníkom pomáhame v situáciách, kedy potrebujú otvoriť dvere alebo zámok akéhokoľvek typu s akýmkoľvek zabezpečením, preto nás môžete kontaktovať - čo najskôr prídeme a problém vyriešime.

Potrebujete zabezpečiť dom vrátane okien?

Sme poskytovateľom komplexných služieb ochrany majetku od zabezpečenia okien a dverí, dodatočnej montáže zámkov a kovaní a iných bezpečnostných prvkov, až po dodávku a montáž trezorov.
Neváhajte nás kontaktovať, bude pre nás potešením pripraviť Vám komplexnú ponuku presne podľa Vašich potrieb.

Potrebujete zhotoviť kľúč alebo navrhnúť a zhotoviť systém hlavného a generálneho kľúča?

Zaisťujeme servis kľúčov a systém hlavného a generálneho kľúča. Takýto systém, pokiaľ je správne navrhnutý, veľmi výrazne znižuje celkový počet kľúčov v podnikoch, inštitúciách, ale aj v menších objektoch vrátane rodinných domov. Preto nás neváhajte kontaktovať, zhotovíme vám kľúč, alebo prípadne navrhneme a zhotovíme systém hlavného a generálneho kľúča.

Potrebujete otvoriť trezor, zámok alebo vyrobiť náhradný kľúč?

Naše zámočníctvo zaisťuje predaj, montáž a servis veľkého množstva druhov trezorov a zámkov. Našim zákazníkom pomáhame aj v situáciách, kedy potrebujú otvoriť trezor alebo zámok akéhokoľvek typu. Preto nás neváhajte kontaktovať.

Potrebujete zhotoviť trezorový kľúč podľa zámku?

Potrebujete zhotoviť trezorový kľúč a nemáte pôvodný klúč? Ak máte napríklad trezorový zámok bez kľúča, vyrobíme vám kľúč podľa trezorového zámku. Preto nás neváhajte kontaktovať.